כיצד להשיג מרשם מקוון מבלי לראות רופא?

תוכן הענייניםבחן דוח זה על המכון לרפואה פונקציונלית – מידע ו …המדריך הטוב ביותר כיצד לקנות תרופות בבטחה מבית מרקחת מקוון – FDAהמדריך האולטימטיבי לתרופות ברטל: בית מרקחת מקוון ובדרי מרקחת מקומי – 67 …

חיוני להבין את הסיכונים השונים האחרים האפשריים כמו גם את ההשפעות השליליות לפני שמתחילים. הלוואי שתקבל מרשם על ידי לראות את ספק שירותי הבריאות שלך באינדיבידואל. האמריקאים יכולים גם ככל הנראה לפיתרון בריאותי ובריאות אזורי כמו הורה מתוכנן במדינת ארה »ב. יש אמריקאים שמזמינים מרשמים של סוכן הורמונלי חוקי מ.

לעתים קרובות הם גורמים לך להוציא לפגישה וגם לבדיקות דם. חלקם מספקים רישום שנשלח בדואר אליך. מדינות מסוימות אינן מאפשרות לבחירה זו. יש אנשים שמזמינים הורמונים מקוונים מ. רכישה ויבוא תרופות מרשם ללא מרשם היא ככל הנראה במקום בו אתה גר. בגלל העובדה שזה לעומת החקיקה, אתה יכול להשיל את המזומנים ששילמת: אין תרופות שנשלחו, סמים מזויפים שנשלחו, סמים שנלקחו על ידי הרשויות בגבול אם אתה רוצה לקחת את האיום הזה, הנה בדיוק איך לעשות את זה.

אין לבזבז את המזומנים שלך על שום דבר כמו זה: הורמונים אורגניים של הורמונים הורמונזים ביו -יווניים -הורמונזציה של גלולות כדורים שיפור כדורי שיפור קרם -סטוסטרון בוסטוסטרון תומך בטסטוסטרון משלים משלים שיפור טבעי באסטרוגן. אמזון וגם חנויות למין אנשים מגוונים אינם מציעים סוכנים הורמונליים בפועל. אנשים שמתכננים לקחת הורמונים חייבים לחשוב על חלופות רבייה לפני שהם מתחילים.

(סך הכל, מוצר, וגם חינם) (בסך הכל, מוצר ונטול עלות) (CBC) (בלוטת התריס) (אם על ספירונולקטון) (פונקציית כבד) בדיקות מומלצות אחרות: (DHT) (SHBG) (DHEA) (DHEA- S) (FSH) (LH) (IGF-1) מספר חנויות תרופות מקוונות מוכרות חבילות בדיקת דם, ובכל זאת אני ממליץ להשיג את זה בדוק את זה באופן מקומי. אם אתה מתמודד עם חברך או משפחתך, הם עשויים לאתר ולפתוח את החבילה.

איגוד הסוכרת האמריקני שלנו – מחקר, חינוך … הצהרות

אתה יכול לשכור תיבת דואר פרטית כדי להשיג חבילות בחנות UPS אזורית או בחברה אחרת שחכירה תיבות דואר פרטיות. כמה מקומות פרטיים עשויים להשתמש בהם לקטינים.

אתה צריך לסמוך עליהם. אתה צריך להיות בטוח שהם בוודאי לא יודיעו לאחרים אם אתה לא בחוץ. אתה צריך לספר להם את חקיקות השכונה המכסות את ההזמנה שלך.

אם יש לך חשבון מוסד פיננסי משלך (שאתה צריך לעשות אם אתה יכול), סביר להניח שאתה יכול להשיג כרטיס חיוב שניתן להשתמש בו כדי להזמין באופן מקוון. יש הרבה הונאות ברשת.

הם יכולים פשוט לשמור על המזומנים שלך כמו גם לומר שהם מעולם לא השיגו את זה. מספר מיקומים לא יקבלו מזומנים, במיוחד אם זה לא סוג המזומנים שהם משתמשים בהם במדינה שלהם.

קבל דו »ח זה על שאלות נפוצות על מרשמי בית מרקחת

אני מציע לקבל הזמנת מזומן לעומת צ’ק, מכיוון שהזמנת מזומנים אינה כוללת את מספר החשבון שלך. כמה מיקומים המקבלים בדיקות מקבלים גם בדיקות אלקטרוניות שנמצאות מחשבונך על סמך תמונה של הצ’ק שלך. אתה יכול לקבל הזמנת מזומנים מהבנק שלך, או מהרבה חנויות חשמל קמעונאיות כמו Western Union, 7-Eleven, Walmart, Moneygram, Exchanges Money וכו ‘.

בוודאי תדרוש לדעת את הכמות המדויקת כמו גם את שם החברה להציב את הזמנת הכסף. כמה בתי מרקחת בוודאי יקבלו תמונה של הזמנת הכסף שלך כך שלא תצטרך לשלוח אותה בדואר. לעולם אל תקבל מזומנים ישר לעסק באמצעות פרטי הבנק שלך. לעולם אל תספק את פרטי הבנק שלך.